:: خرید و فروش سیم کارت، WWW.SIMCARDIRAN.COM
  

جزیره هوشمند ایرانسل

 
جزیره هوشمند ایرانسل
به گزارش سیم کارت ایران به نقل ز ایرانسل :
سامانه تعرفه پویا


ایرانسل در راستای ارائه سرویس‌های جدید و حمایت از مشترکین، این بار سرویس پیشرفته «جزیره هوشمند ایرانسل»  را جهت  مکالمه با هزینه‌های بهینه  در اختیار شما مشترکین اعتباری خود قرار داده است.


شما مشترکین اعتباری به کمک این سرویس هوشمند قادر خواهید بود تا ۸۰% تخفیف را در مکالمات ایرانسلی تجربه کنید. برای استفاده از تخفیف‌های هوشمند کافیست با شماره گیری #۱*۱۳۵* به عضویت جزیره هوشمند ایرانسل درآمده و منتظر تخفیف‌های باورنکردنی باشید. هزینه تعرفه‌های مکالمه طرح جزیره هوشمند با حداکثر تخفیف (۸۰%) ۱۴۴ ریال در دقیقه و بدون تخفیف ۷۲۰ ریال در دقیقه برای تماس‌های ایرانسلی خواهد بود. میزان تخفیف نیز در ابتدای تماس روی نمایشگر تلفن همراه نشان داده می‌شود. همچنین با شماره گیری کد  #۰*۱۳۵* نیز از میزان تخفیف مطلع خواهید شد. در صورتی که سیستم انتشار سلولی (Cell Broadcast) را فعال کرده باشید، تخفیف به صورت خودکار روی نمایشگر گوشی نشان داده می‌شود.


توجه داشته باشید که برای عضویت در جزیره ایرانسل باید مشترک تعرفه پایه ثانیه‌ای باشید (مشترک طرح‌های تعرفه رنگی نباشید) و اگر مشترک دیگر طرح‌های تعرفه هستید پس از پایان مدت طرح تعرفه رنگی قادر خواهید بود به جزیره هوشمند ایرانسل بپیوندید.


برای اطلاع از طرح تعرفه فعال در حسابتان کد #۸*۱۳۵* (یا #۱*۸*۷*۱۴۰*) را از خط اعتباری خود شماره گیری کنید. توجه داشته باشید که جزیره هوشمند ایرانسل فعلا فقط در استان‌های یزد و ایلام قابل دسترسی است.


سایر ویژگی‌های جزیره هوشمند ایرانسل:


  • فعال سازی و غیر فعال سازی رایگان از طریق کدهای دستوری (#۱۳۵*).
  • محاسبه و اعمال تخفیف مکالمه بر اساس ترافیک شبکه به صورت هوشمند.
  • تخفیف‌های جزیره هوشمند به اعتبار هدیه و یا طرح‌های تخفیفی تعلق نمی‌گیرند.
  • ۲۰% هدیه شارژ شگفت انگیز شامل این طرح نمی‌شود.
: جمعه 10 آبان ماه 1392