:: خرید و فروش سیم کارت، WWW.SIMCARDIRAN.COM
  

همراه اول : انجمن دوستداران فوتبال همراه اول

 
همراه اول : انجمن دوستداران فوتبال همراه اول
همراه اول : انجمن دوستداران فوتبال همراه اول

انجمن دوستداران فوتبال همراه اول

سوت شروع بازی!

دیگه وقتشه که همراه اول لباس فوتبالی بپوشه و بیاد تو زمین! همراه اول داره خودشو گرم می‌کنه که برای فوتبال و فوتبال‌دوست‌ها کاری بکنه، کاری که هم باعث حمایت بیش‌تر تیم محبوب‌شون بشه و هم اون‌ها رو خوش‌حال کنه.

یه شوت بلند!

همراه اول با آمادگی لازم وارد میدون شده! «انجمن دوست داران فوتبال همراه اول» یه طرح بزرگ و ادامه‌داره. با این طرح ابتکاری، هواداران هم بیش‌تر از قبل در جریان اخبار و برنامه‌های تیم‌شون قرار می‌گیرن و هم جایزه‌ها و امتیازهای ریز و درشتِ همراه اول نصیب‌شون می‌شه. بازی تازه شروع شده!

توی دروازه!

چی بهتر از این که هر بار که تیم‌تون برنده می شه، 15 دقیقه مکالمه (به مشترکین همراه اول و تلفن ثابت) و 30 پیامک رایگان (به مشترکین همراه اول) جایزه بگیرین؟ به‌غیر از این، کسایی که بیان تو انجمن می‌تونن خبرهای مربوط به تیم محبوبشون و گزارش زنده‌ی هر بازی رو داغِ داغ با پیامک بگیرن. آوای انتظار رایگان و یه عالمه هدیه‌ی دیگه هم منتظرتونه. ما توپ رو کاشتیم، یه شوت توی دروازه از شما!

هنوز اول بازیه!

بازی حالاحالاها ادامه داره! همراه اول برای فصل بعدی لیگ و بازی‌های آینده‌ی تیمها، برنامه‌های جذاب و هیجان‌انگیز زیادی داره که تا نبینین باورتون نمی‌شه! مثلا هم‌زمان با لیگ بعدی یک تیم‌کارت (سیم‌کارت خودمون) می‌دیم که مخصوص بروبچه‌های باشگاه هواداران فوتباله.
: دوشنبه 12 تیر ماه 1391