:: خرید و فروش سیم کارت، WWW.SIMCARDIRAN.COM
  

تعویض سیم کارت سوخته

 
تعویض سیم کارت سوخته

به گزارش سیم کارت ایران :

ضمن تشکر از اعتماد شما جهت استفاده از سیم کارتهای همراه اول ، به اطلاع می رساند همراه اول در راستای گسترش خدمات جدید خود همگام باتکنولوژی روز دنیا اقدام به استفاده از سیم کارتهای جدید با قابلیتهای بسیار قابل توجه نموده است . 

در صورتی که عبارت IR-TCI بر روی گوشی شما نمایان است سیم کارتی که هم اکنون در اختیار شما می باشد و از آن استفاده میکنید جزء سیم کارتهای سری قدیم می باشد و لازم است سیم کارت شما با سیم کارت نوع جدید تعویض گردد. لذا با تماس با شماره 1868 جهت تعویض سیم کارت قدیمی خود اقدام نمائید .

خواهشمند است جهت آگاهی بیشتر موارد ذیل را به دقت مطالعه فرمائید . 

با تشکر .

1- سیم کارت ارسال شده برای مشترک رایگان می باشد و هیچ هزینه ای به کارکرد قبض تلفن همراه مشترک اضافه نمی گردد. 

2- کلیه هزینه های سیم کارت جدید اعم از ارسال و غیره توسط همراه اول پرداخت گردیده است .

3- نیازی به عودت سیم کارت قدیمی تعویض شده به شرکت همراه اول وجود ندارد و این سیم کارت نزد مشترک باقی خواهد ماند.

4- نحوه فعال سازی سیم کارت جدید: 

جهت فعال سازی سیم کارت جدید ، شماره سریال 19 رقمی سیم کارت جدید را فقط یک بار بدون فاصله به همراه کد PIN1 به شماره 701868 ارسال نمائید . 

تاکید می شود کلیه پیامک های ارسالی به مقصد شماره 701868 در طول مراحل تعویض ، باید فقط از طریق سیم کارت قدیمی که مقرر است سیم آن تعویض شود صورت پذیرد.

زمان تعویض : از 24 ساعت تا 48 ساعت پس از تحویل سیم هنگامی که عبارت ( IR- MCI) از روی صفحه نمایشگر گوشی تلفن همراه حذف می گردد. در این زمان سیم کارت جدید شما فعال و قابل استفاده می باشد و شما می توانید آن را با سیم کارت قدیمی خود در گوشی جایگزین نمایید.

همچنین شما میتوانید بعد از انجام عملیات تعویض سیم کارت قدیمی را نزد خود نگه داشته تا در فرصت مناسب اطلاعات دفترچه تلفن . پیامک و یا هر نوع اطلاعات مهم دیگر را به سیم کارت جدید انتقال دهید.

دقت فرمائید قالب ومحتوی پیامک اعلام آمادگی تعویض ,دقیقا مطابق آنچه در متن وتصاویر مندرج در این راهنما آماده است بوده واعداد ارسالی مطابق  مندرجات حک شده روی سیم کارت تحویلی جدید باشد.در غیر اینصورت به تقاضای ارسالی در این مقطع ترتیب اثر داده نخواهد شد.

توجه :در صورتیکه ظرف 72 ساعت آینده اقدام به ارسال smsننمائیدسیم کارت فعلی شما به صورت خودکار غیر فعال می گردد وبلافاصله سیم کارت جدید فعال می گردد.

دقایقی پس از ارسال smsحاوی شماره سریال شماره سریال 19 رقمی سیم کارت جدید وکد pin مربوطه را به شماره 701868,سیم کارت قدیمی شما غیر فعال شده وعبارت (IR-TCI)از روی صفحه نمایشگر گوشی تلفن همراه حذف می گردد.در این زمان سیم کارت جدید شما فعال وقابل استفاده می باشدوشما می توانیدآن را با سیم کارت قدیمی خود در گوشی جایگزین نمایید.

همچنین شما می توانید بعد از انجام عملیات تعویض ,سیم کارت قدیمی را نزد خود نگهداشته تا در فرصت مناسب اطلاعات دفترچه تلفن , پیامک ویا هر نوع اطلاعات مهم دیگر را به سیم کارت جدید انتقال دهید.

پس از دقایقی مشاهده خواهید نمود که سیم کارت قدیمی شما غیر فعال گردیده است.پس از آن می توانید از سیم جدید خود طی مراحل ذکر شده در این راهنما استفاده نمائید.

توصیه می شوداطلاعات موجود روی سیم کارت فعلی خود بویژه دفترچه تلفن را بر روی گوشی کپی نمائید تا بتوانید از این اطلاعات در سیم کارت جدید نیز بهره مند گردید.

در صورت بروز هر گونه مشکل ,با تلفن 89369 داخلی 4422 تماس بگیرید.

خرید سیم کارت همراه اول

: چهارشنبه 28 تیر ماه 1391